Sajfutdinow: Musimy utrzymać pozytywne nastawienie

sports news

– Na razie trenuję tylko w domu – wyznał Emil Sajfutdinow w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Rosjanin stara się zachować spokój i rozsądek w walce europejskich państw z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

– Musimy siedzieć w domu i trzeba to zaakceptować. Mam nadzieję, że ten wirus szybko zniknie i będziemy mogli ponownie jeździć. Teraz trening na żużlu lub motocrossie nie ma znaczenia – podkreślił Sajfutdinow.

– To, co dzieje się z koronawirusem, nie jest dobrą sytuacją. Musimy utrzymać pozytywne nastawienie. Zobaczymy, co stanie się w kwietniu – zaznaczył Rosjanin.

– Na pewno tęsknię za wyścigami. Rozumiem jednak sytuację. Chcę tylko powiedzieć wszystkim. Zachowajcie bezpieczeństwo i zdrowie. Miejcie pozytywny umysł. Jeśli siedzisz w domu, spróbuj spędzić trochę czasu z rodziną – zaapelował Sajfutdinow.

– Nie mogę się doczekać sezonu. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na stadionach podczas spotkań lig i zawodów Grand Prix – podsumował Rosjanin.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.