Salah: Musimy podtrzymać głód zwycięstw

sports news

Mohamed Salah, piłkarz Liverpoolu przyznał, że przed nowym sezonem „The Reds” muszą utrzymać głód zwycięstw. Podopieczni Jurgena Kloppa w obecnych rozgrywkach wygrali Premier League, a w poprzednich triumfowali w Lidze Mistrzów.

– Kiedy wygrywasz zarówno Ligę Mistrzów, a potem Premier League, głód znika – przyznał Mohamed Salah.

– Chodzi o to, by zmusić się do dalszego rozwoju, aby sezon po sezonie utrzymać głód zwycięstw – dodał Egipcjanin.

– To wszystko jest w głowie. Jeśli utrzymamy głód i nadal będziemy walczyć w stu procentach, to jesteśmy w stanie powtórzyć sukcesy i ponownie zdobywać tytuły – podsumował zawodnik Liverpoolu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.