Salif Sane wyłączony z gry na 3-4 miesiące

sports news

Obrońca Schalke 04 Gelsenkirchen Salif Sane nie zagra przez nawet cztery miesiące – poinformował oficjalnie niemiecki klub.

U piłkarza zdiagnozowano pęknięcie łąkotki w lewym kolanie. Sane jest już po operacji, a teraz czeka go kilkutygodniowa rehabilitacja.

Okres rekonwalescencji 29-latka potrwa od trzech do czterech miesięcy. Zatem wróci on do gry dopiero w rundzie wiosennej.

Senegalczyk od początku sezonu jest podstawowym graczem Schalke 04 Gelsenkirchen. Wystąpił w jedenastu meczach i strzelił dwa gole.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.