Sancho i Akanji ukarani przez DFL

sports news

Jadon Sancho i Manuel Akanji zostali ukarani grzywną przez Niemiecką Ligę Piłkarską (DFL), za naruszenie “standardów higieny i ochrony przed infekcjami”.

Obaj piłkarze Borussii Dortmund korzystali z usług fryzjerskich w swoich domach, co jest zabronione w protokole medycznym, na mocy którego rozgrywane są mecze Bundesligi. Swoje zdjęcia ze strzyżenia, zawodnicy opublikowali w mediach społecznościowych.

“Nie ma wątpliwości, że piłkarze również muszą mieć strzyżone włosy. Jednak obecnie, musi to być robione zgodnie z protokołem medyczno-organizacyjnym. Klub zapewnił w tym konkretnym przypadku, swoim piłkarzom inną opcję, skorzystania z usług fryzjerskich” – napisano w komunikacie DFL.

Wysokość grzywny, którą zostali ukarani Sancho i Akanji nie została ujawniona.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.