Sandomierski: Czasami jest dobrze przegrać jeden mecz

sports news

– Jeszcze zostało sporo meczów, więc musimy być spokojni – wyznał Grzegorz Sandomierski w rozmowie z oficjalnym serwisem Jagiellonii Białystok.

Wicemistrzowie Polski w niedzielny wieczór zmarnowali szansę zrównania się dorobkiem z broniąca tytułu Legią Warszawa i przegrali na wyjeździe z Cracovią 0:1.

– Nie możemy popadać ze skrajności w skrajność. Po dwóch meczach każdy patrzył w górę, a teraz nagle nie będziemy się patrzeć w dół. Skoro mamy jasny cel, to musimy do niego dążyć – zapewnia Sandomierski.

– To potknięcie trochę krzyżuje nasze plany, ale wierzę, że jesteśmy na tyle dobrym zespołem, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Czeka nas bardzo ważny mecz z Górnikiem Zabrze i musimy zrobić wszystko, żeby go wygrać. Czasami jest dobrze przegrać jeden mecz, niż szczęśliwie zremisować – stwierdził golkiper Jagiellonii.

– Teraz trzeba wrócić na zwycięskie tory i grać dalej. Nie ma co się załamywać. Będziemy analizować ten mecz, ale musimy zdawać sobie sprawę, że jedno spotkanie jeszcze o niczym nie przesądza. Paradoksalnie mogliśmy jeszcze z tego wyciągnąć remis, bo nie strzeliliśmy rzutu karnego. Taki zespół jak my musi to wykorzystać – dodał Sandomierski.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.