Santon na celowniku beniaminka La Liga

sports news

RCD Mallorca jest zainteresowana pozyskanie Davide Santona – poinformował dziennik „Corriere dello Sport”. Obrońca gra obecnie w AS Romie.


Beniaminek La Liga na finiszu letniego okienka transferowego chce jeszcze dokonać wzmocnień. Przedstawiciele RCD Mallorca zgłosili się do AS Romy ws. transferu Davide Santona.

Defensor ma umowę z ekipą „Giallorossi” do czerwca 2022 roku. Chce jednak zmienić barwy klubowe już teraz i jest zainteresowany przenosinami do Hiszpanii.

Santon gra w AS Romie od 2018 roku. W minionym sezonie wystąpił łącznie w 21 meczach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB