Sarii: Wrócimy dopiero latem

sports news

Trener Juventusu Turyn Maurizio Sarri, uważa, że rozgrywki Serie A wrócą latem, a między dwoma sezon będzie krótka przerwa.

– Myślę, że do gry wrócimy dopiero latem, więc teraz jest odpowiedni czas na odpoczynek. Zakładam, że między tym sezonem, a następnym będzie bardzo krótka przerwa. Siedząc w domu wiele czytam i oglądam stare mecze. Ostatnio obejrzałem kilka meczów Milanu z ery Sacchi’ego. Uważam, że wyprzedzili epokę o 20 lat – powiedział Sarri na youtubowym kanale Juventusu.

Szkoleniowiec Starej Damy opowiedział również o tym, jak traktują go kibice we Włoszech.

– Gdziekolwiek pojedziemy z Juventusem czuję wielką miłość od naszych fanów. Ale z drugiej strony spotykam też wiele nienawiści. Ja byłem obrażany nawet w Napoli, mieście, w którym się urodziłem i któremu dałem wszystko, co miałem. Natomiast na naszym stadionie w Turynie, słyszałem jak fani Fiorentiny obrażali moją mamę. Wyznaję jednak taką zasadę, że jak jesteś atakowany z zewnątrz, to stajesz się silniejszy wewnątrz – powiedział Sarii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.