Sarri: Drugi mecz będzie równie ciężki

sports news

Menedżer Chelsea nie miał większych uwag pod adresem swoich podopiecznych po wygranej w Pradze ze Slavią 1:0 w meczu 1/4 finału rozgrywek Ligi Europy. Rewanż odbędzie się za tydzień w Londynie.

– Jestem bardzo zadowolony z gry i wyniku – wyznał Sarri dla oficjalnego serwisu Chelsea.

– Byliśmy w stanie przetrwać trudne chwile. W przeszłości mieliśmy z tym kłopoty i traciliśmy bramki – podkreślił opiekun „The Blues”.

– Wiedzieliśmy doskonale, że czeka nas trudne spotkanie. Przeciwnicy byli świetnie przygotowani pod względem fizycznym i byli bardzo agresywni. Zmierzyliśmy się jednak z tymi trudnościami i udało nam się to całkiem dobrze – kontynuował Włoch.

– Graliśmy lepiej w drugiej połowie. Drugi mecz będzie równie ciężki. Nasz rywal jest bardzo niebezpieczny i musimy być ostrożni – podsumował Maurizio Sarri.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.