Sarri: Dynamo jest bardzo niebezpieczne z kontrataku

sports news

Chelsea Londyn zagra w czwartek u siebie z Dynamem Kijów w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy. Maurizio Sarri, menedżer „The Blues”, powiedział, że dokona zmian w wyjściowej „11” i da kilku zawodnikom odpocząć.

– Mamy szczęście, bo nie ma żadnych kontuzji. Oczywiście kilku zawodników jest bardzo zmęczonych, bo mamy za sobą bardzo ciężki tydzień. Dlatego musimy wziąć pod uwagę to, aby niektórzy zawodnicy mogli odpocząć – powiedział Sarri, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Mój zespół jest wystarczająco mocny, aby wygrywać u siebie i na wyjazdach. Wiemy, że ten dwumecz będzie bardzo trudny – dodał włoski szkoleniowiec.

– Rywale są dobrym zespołem, młodym, grającym fizycznie i niebezpiecznym z kontrataku, bo mają bardzo szybkich skrzydłowych. Dlatego musimy rozegrać dwa dobre spotkania. Naszym celem jest jednak gra w takim samym stylu u siebie i na wyjeździe – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.