Sarri: Potrzebujemy jeszcze jednego zawodnika

sports news

Trener Chelsea FC Maurizio Sarri przyznał w telewizji „Sky Sports”, że w zimowym oknie transferowym „The Blues” potrzebują pozyskać jeszcze jednego zawodnika. Dodał, że jeśli tak się nie stanie, to będzie pracować z graczami, których ma już w zespole.

– Naszym celem na to okno transferowe było sprowadzenie dwóch zawodników. Jeden już do nas przybył, czekamy na drugiego – powiedział Maurizio Sarri.

Do londyńskiego zespołu trafił Gonzalo Higuain, a kolejnym graczem ma być następca Cesca Fabregasa.

– Jeśli ktoś do nas jeszcze dołączy, będę szczęśliwy. Ale jeżeli tak się stanie, to będę pracować z piłkarzami, którzy są już w kadrze. To nie jest żaden problem – wytłumaczył włoski trener.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.