Sarri: Trudno będzie zastąpić Hazarda innym piłkarzem

sports news

Menedżer Chelsea Londyn Maurizio Sarri oswoił się już prawie z myślą, że nic nie jest w stanie powstrzymać Edena Hazarda przed przenosinami do Realu Madryt.

Reprezentant Belgii w poniedziałek wieczorem zdobył dwie bramki w derbowej konfrontacji z West Ham United (2:0), a gol po fenomenalnej indywidualnej szarży, otwierający wynik spotkania, pozostanie na długo w pamięci kibiców zgromadzonych na Stamford Bridge.

– 100 mln funtów to zbyt tanio, biorąc pod uwagę ceny w ostatnim okienku transferowym. Trudno będzie zastąpić Hazarda innym piłkarzem – wyznał pogodzony z losem Sarri dla stacji „Sky Sports”.

– Nie możemy nic zrobić i jesteśmy w klubie zgodni w tej kwestii. Ciężko będzie zatrzymać Edena, ponieważ on pragnie nowego doświadczenia – podkreślił Włoch.

– Spróbujemy go jeszcze przekonać, że staramy się poprawić i jesteśmy jednym z najlepszych klubów w Anglii, a w konsekwencji w Europie. Myślę jednak, że muszę uszanować jego decyzję – podsumował Sarri.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.