Sasa Żivec: Stać nas na osiągnięcie lepszego rezultatu

sports news

Biuro prasowe Zagłębia Lubin porozmawiało z Sasą Żivcem między innymi o powrocie do treningów oraz planach na najbliższe dni.

Sasa, udało Ci się odpowiednio zregenerować podczas krótkiej przerwy między rozgrywkami?

– Myślę, że tak. Odpowiedni wypoczynek jest kluczowy dla piłkarzy, zwłaszcza po tak długim sezonie. Dobrze wykorzystałem ten czas, spędzając go głównie z moją rodziną. Uważam, że dla każdego zawodnika regeneracja jest bardzo potrzebna, aby być gotowym do walki o miejsce w składzie.

Jaki macie plan na najbliższe dni?

– W środę wyjeżdżamy do Opalenicy na krótki obóz przygotowawczy. Rozegramy tam dwa sparingi z Pogonią Szczecin, podczas których chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony. Trenerzy ułożyli specjalny plan treningowy, który z pewnością dobrze przygotuje nas do startu ligi oraz pierwszego meczu Pucharu Polski.

Czujesz się w pełni gotowy do walki o miejsce w podstawowym składzie?

– Oczywiście, czuję się bardzo dobrze. Myślę jednak, że pod względem fizycznym każdy z nas musi jeszcze trochę popracować, ale jestem przekonany, że po odpowiednio przepracowanym okresie przygotowawczym nasza forma wzrośnie. Mamy jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia sezonu, więc jeżeli osiągnę swój wysoki poziom formy fizycznej, to będę w pełni gotowy do gry.

Jakie masz cele na nadchodzący sezon PKO Ekstraklasy?

– Przede wszystkim życzę sobie oraz wszystkim naszym zawodnikom, aby dobrze przepracować przygotowania do zbliżającego się sezonu. Chcemy także unikać cięższych urazów, które mogłyby na dłużej wykluczyć nas z gry. Zamierzam wrócić na swój wysoki poziom, który prezentowałem w poprzednim sezonie.

Masz w planach poprawienie swojego wyniku indywidualnego z poprzednich rozgrywek?

– Tak, bardzo bym chciał, ale mam jeszcze czas, aby ustalić nowy cel na przyszły sezon. Na pewno spróbuję uzyskać jeszcze lepsze liczby, aby pomóc zespołowi w zajęciu jak najwyższego miejsca w tabeli. Poprzedni sezon był dobry, ale myślę, że przede wszystkim jako zespół stać nas na osiągnięcie lepszego rezultatu, dlatego chcę się skupić bardziej na celach drużynowych.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.