Schoene: Nie planowałem odejścia z Ajaksu

sports news

Lasse Schoene podczas letniego okienka transferowego przeniósł się z Ajaksu Amsterdam do Genoa CFC. Defensywny pomocnik powiedział, że gra w Serie A to przywilej.

– Nie planowałem odejścia z Ajaksu – powiedział Schoene w rozmowie z “ANSA”. – Myślałem jednak, czy się nie rozejrzeć i czy nie będzie dla mnie nowego wyzwania – dodał Duńczyk.

– Genua natychmiast dała mi pozytywne odczucia. Moja żona i ja uważamy, że Włochy to wspaniały kraj. Często jeździliśmy tutaj na wczasy i poznaliśmy wspaniałą kulturę – przyznał.

– Gra w Serie A to przywilej. Na początku nie było łatwo, ale kiedy się już do tego przyzwyczaisz, to jest wspaniale. Na razie wszystko przebiega bardzo dobrze – podkreślił 32-latek, który wystąpił w obu pierwszych kolejkach od pierwszej do ostatniej minuty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…