Schwarz przedłużył kontrakt z Rakowem

sports news

Umowa Petra Schwarza z częstochowskim klubem została przedłużona – poinformował w czwartek Raków na swojej oficjalnej stronie.

Kontrakt czeskiego pomocnika z aktualnym liderem zaplecza LOTTO Ekstraklasy obowiązywać będzie do końca czerwca 2021 roku.

Schwarz dołączył do ekipy trenera Marka Papszuna w lipcu 2018 roku. Klub skorzystał z opcji przedłużenia umowy, zawartej w kontrakcie zawodnika.

– Bardzo się cieszę, że moja umowa została przedłużona. Dziękuję prezesowi i trenerom za zaufanie. Dobrze czuje się w Częstochowie i zrobię wszystko, żeby pomóc zespołowi w awansie do LOTTO Ekstraklasy – wyznał 27-letni Czech.

– Petr to świetny zawodnik, z którym wiążemy spore nadzieje. Wzmacnia jakość naszego zespołu w każdym aspekcie. Wierzymy, że między innymi dzięki jego profesjonalizmowi łatwiej nam będzie osiągnąć cel – dodał prezes Rakowa, Wojciech Cygan.

(za rksrakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.