Scott Parker nie skupia się na przyszłości

sports news

Scott Parker jest obecnie tymczasowym trenerem zdegradowanego już do Championship Fulham FC. Trener przyznał w rozmowie z telewizją „Sky Sports”, że nie zastanawia się nad swoją przyszłością.

38-latek powiedział, że skupia się przede wszystkim nad tym co czeka go do końca obecnego sezonu. Dodał, że ostatnich meczów nie traktuje jako walki o pozostanie na stałe trenerem Fulham FC.

Klub z Craven Cottage nie wskazał jeszcze następny zwolnionego Cluadio Ranieriego. Stąd sugestie, że to Parker może na stałe zasiąść na ławce rezerwowych londyńskiej drużyny.

Fulham FC w przyszłym sezonie zagra w Championship.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.