Segunda Division: Pierwsza bramka Cezarego Wilka w Realu Zaragoza

Real Zaragoza pokonał na własnym stadionie w meczu 2. kolejki Segunda Division Almerię 3:2 (1:1). Swojego pierwszego gola w barwach Blanquillos strzelił w tym spotkaniu Cezary Wilk.

Były zawodnik Wisły Kraków, który na placu gry przebywał przez 77 minut, na listę strzelców wpisał się w 33. minucie rywalizacji. Pozostałe bramki dla gospodarzy sobotniego starcia strzelali Angel Rodriguez oraz na kilka chwil przed końcem spotkania Leandro Cabrera.

Natomiast trafienia dla ekipy prowadzonej przez Sergiego Barjuana, która w poprzedniej kampanii nie zdołała zapewnić sobie utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii, zanotowali odpowiednio Jorge Morcillo oraz Quique, dla którego był to drugi gol w bieżących rozgrywkach ligowych.

Po dwóch seriach gier drużyna z Estadio de La Romareda plasuje się z dorobkiem czterech punktów na bardzo wysokim drugim miejscu. Almeria jest dziewiąta z trzema „oczkami” na swoim koncie. Natomiast na tę chwilę fotel lidera okupuje Numancia.