Selekcjoner Argentyny w szpitalu po wypadku

sports news

Dziennik „El Mundo Deportvo” poinformował, że Lionel Scaloni, selekcjoner reprezentacji Argentyny został potrącony przez samochód podczas jazdy na rowerze. Trafił z obrażeniami do szpitala.

Lionel Scaloni uległ wypadkowi na Majorce, gdzie wybrał się na przejażdżkę rowerem. Został potrącony przez samochód i pierwsze informacje mówiły o poważnych obrażeniach. Kolejne wiadomości były już lepsze – trener jest hospitalizowany, ma umiarkowanie groźnie obrażenia.

40-latek selekcjonerem reprezentacji Argentyny został po ubiegłorocznym mundialu. Po sezonie jego zespół będzie uczestniczyć w Copa America.

Scaloni w przeszłości pracował jako asystent m.in. w Sevilla FC oraz kadrze Argentyny.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.