Selekcjoner Czarnogóry zbojkotował mecz, został zwolniony

sports news

Czarnogórski Związek Piłki Nożnej poinformował o zwolnieniu Ljubisy Tumbakovicia. Selekcjoner tamtejszej kadry odmówił udziału w meczu z Kosowem.

Czarnogóra zagrała z Kosowem w piątek w ramach eliminacji Euro 2020. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a mecz zbojkotował selekcjoner Czarnogórców Ljubisa Tumbaković oraz dwaj urodzeni w Serbii piłkarze Marko Ivanić i Filip Stojković.

Tumbakvoić za swoją postawę został zwolniony. W komunikacie podkreślono, że jego decyzja to nie tylko przykra niespodzianka, ale również poważne naruszenie obowiązków zawodowych selekcjonera.

Serbia nie uznaje niepodległości Kosowa. Stąd też odmowa udziału w meczu piłkarzy i trenera, urodzonych czy mocno związanych z Serbią.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…