Sergi Canos podpisał nowy kontrakt z Brentford FC

sports news

Sergi Canos przedłużył swój kontrakt z Brentford FC. Nowa umowa skrzydłowego będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku – poinformował klub z Griffin Park na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Hiszpanem latem interesowało się kilka klubów. 22-latka chciał sprowadzić m.in. FK Krasnodar, ale „Pszczoły” odrzucił ich ofertę w wysokości 6,5 miliona funtów.

Teraz zawodnik zdecydował się przedłużyć swoją umowę z klubem do końca czerwca 2023 roku. W umowie zawarta jest opcja przedłużenia jej o kolejnych 12 miesięcy.

– Bardzo się cieszę, że przedłużyliśmy kontrakt Sergio. Obok Ollie Watkinsa i Rico Henry’ego, mamy teraz trzech młodych zawodników, z którymi podpisaliśmy długoterminowe umowy. Każdy z nich ma potencjał, aby jeszcze mocniej się rozwinąć – powiedział Thomas Frank, menedżer drużyny.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama