Serie A: Torino przegrało w Mediolanie

AC Milan pokonał na własnym stadionie Torino 1:0 w meczu 27. kolejki ligi włoskiej. Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Kamil Glik.

Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Luca Antonelli minutę przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę zgrał do niego Juraj Kucka, a 29-latek zaskoczył Daniele Padelliego strzałem z woleja z bliskiej odległości. Było to jego drugie trafienie w tym sezonie.

Drużyna „Rossonerich” jest niepokonana od jedenastu spotkań. Po zwycięstwie zajmuje szóste miejsce w tabeli, tracąc do prowadzącego w lidze Juventusu jedenaście punktów. Torino jest na jedenastej pozycji w Serie A.

Kolejnym rywalem drużyny prowadzonej przez Sinisę Mihajlovicia będzie Alessandria. Rewanżowe spotkanie półfinału Pucharu Włoch odbędzie się we wtorek. W pierwszym meczu mediolańczycy zwyciężyli 1:0.