Serie A: Przełożony piątkowy mecz z powodu śmierci patrona US Sassuolo Calcio

sports news

Zaplanowany na piątek wieczór mecz Brescia Calcio z US Sassuolo Calcio został przełożony na 18 grudnia – informuje oficjalny serwis Serie A.

„Neroverdi” poprosili o zmianę terminu spotkaniu, po tym jak zmarł Giorgio Squinzi, patron klubu z Reggio Emilia. Miał 76 lat i walczył z poważną chorobą w ostatnim czasie.

Squinzi przejął US Sassuolo Calcio w 2002 roku. „Neroverdi” pod jego opieką awansowali z Serie C do Serie A i wywalczyli nawet awans do Ligi Europy.

Squinzi był jednym z najbardziej zamożnych biznesmenów na Półwyspie Apenińskim. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na poniedziałek w katedrze w Mediolanie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.