Serie A: Trzy czerwone kartki i remis Cagliari Calcio w Apulii, Walukiewicz na ławce

sports news

US Lecce zremisowało u siebie z Cagliari Calcio 2:2 (0:1) w pierwszym poniedziałkowym spotkaniu 13. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.

Na Stadio Comunale Via del Mare całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych obserwował Sebastian Walukiewicz.

Prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił Joao Pedro. Brazylijczyk po pół godzinie gry wykorzystał podyktowany rzut karny i zdobył swoją siódmą bramkę w tym sezonie.

Po zmianie stron podwyższył Radja Nainggolan. Belg przymierzył precyzyjnie zza linii pola karnego i strzelił swojego trzeciego gola w bieżących rozgrywkach. Osiem minut przed końcem bezpośrednią czerwoną kartkę ujrzał Fabrizio Cacciatore, a chwilę później kolejną podyktowaną „jedenastkę” wykorzystał Gianluca Lapadula.

Pięć minut przed końcem z boiska wyleciał za niesportowe zachowanie Szwed Robin Olsen, a niedługo potem jego los podzielił także autor kontaktowego trafienia. Już w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził płaskim strzałem w długi róg Marco Calderoni.

Beniaminek z Apulii po raz piąty w sześciu ostatnich meczach podzielił się punktami z rywalami i pozostał tuż nad strefą spadkową klasyfikacji. Zespół z Sardynii natomiast po czwartym remisie w sezonie odzyskał czwartą lokatę w tabeli.

* * * * * *
US Lecce – Cagliari Calcio 2:2 (0:1)
Bramki: Lapadula 83-karny, Calderoni 90+2 – Joao Pedro 30-karny, Nainggolan 67.
Czerwone kartki: Lapadula (86, US Lecce) – Cacciatore (82, Cagliari Calcio), Olsen (85, Cagliari Calcio).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.