Serie A wznowi sezon 13 lub 20 czerwca

sports news

Minister sportu Włoch Vincenzo Spadafora potwierdził, że Serie A może wznowić rozgrywki 13 lub 20 czerwca.

Włochy są już w drugiej fazie łagodzenia restrykcji na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2, a liczba zgonów i nowych przypadków spada codziennie od kilku tygodni.

– Pracujemy nad dwoma możliwymi terminami wznowienia rozgrywek Serie A. To 13 lub 20 czerwca – oznajmił Spadafora dla stacji Rai TG3.

– Przybył protokół dotyczący wznowienia sezonu i jest bardzo podobny do tego, który został uzgodniony w sprawie treningów. W czwartek zdecydujemy, czy i kiedy wznowić sezon – ujawnił Spadafora.

Liderem tabeli Serie A po 26. kolejkach jest Juventus Turyn. Broniąca tytułu “Stara Dama” ma punkt przewagi nad drugim w klasyfikacji Lazio Rzym.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.