Sevilla FC nie wykupi Andre Silvy

sports news

Dziennik „Tuttosport” poinformował, że Sevilla FC nie zdecyduje się na wykupienie Andre Silvy z AC Milan. Portugalczyk jest aktualnie wypożyczony do hiszpańskiego zespołu.

Na początku sezonu w hiszpańskim zespole byli zadowoleni jak prezentuje się Andre Silva. Obecnie jednak nie są już takimi entuzjastami 23- latka.

Portugalczyk w ostatnich dwunastu meczach strzelił tylko jednego gola. Spadek formy może być decydujący dla przyszłości zawodnika.

Sevilla w tej sytuacji po sezonie prawdopodobnie nie wykupi Silvy, który wróci do Mediolanu. W umowie zawarto zapis, że wartość transferu definitywnego miałaby wynieść 30 milionów euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.