SGB Premiership: Skromna porażka Ipswich Witches w Swindon, Pieszczek w dobrej formie

sports news

Swindon Robins pokonali przed własną publicznością Ipswich Witches 46:44 w meczu brytyjskiej SGB Premiership.

Na Abbey Stadium bardzo dobre zawody w ekipie gości zaliczył Krystian Pieszczek. Wychowanek Wybrzeża Gdańsk wygrał dwa z pięciu swoich biegów i zdobył w sumie dwanaście punktów. Dwucyfrowy dorobek w zespole „Wiedźm” osiągnął jeszcze tylko Edward Kennett.

Wśród gospodarzy najskuteczniejszy był Jason Doyle. Australijczyk wygrał trzy z pięciu swoich wyścigów i wywalczył jedenaście punktów. „Oczko” mniej zgromadził jego rodak Troy Batchelor.

„Rudziki” po tym zwycięstwie przesunęły się na piąte miejsce w tabeli. „Wiedźmy” po trzeciej porażce w sezonie są natomiast na drugiej lokacie. Na czele klasyfikacji znajdują się broniący tytułu Poole Pirates.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.