SGB Premiership: Skuteczna pogoń mistrzów i remis w Manchesterze, znakomity Kurtz

sports news

Belle Vue Aces zremisowali u siebie z Poole Pirates 45:45 w pierwszym poniedziałkowym spotkaniu rozgrywek brytyjskiej SGB Premiership.

Na owalu w Manchesterze gospodarze prowadzili na półmetku zawodów 32:16, ale cztery podwójne biegowe porażki w siedmiu kolejnych wyścigach, w tym dwóch ostatnich, pozbawiły „Asów” pewnego wydawało się wcześniej zwycięstwa.

Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Brady Kurtz. Australijczyk wygrał trzy z sześciu swoich wyścigów, w tym dwa ostatnie, zdobywając w sumie czternaście punktów dla broniących tytułu „Piratów”.

Dwucyfrowy dorobek osiągnął jeszcze Daniel Bewley. Najlepszy wśród „Asów” reprezentant Wielkiej Brytanii również wygrał trzy biegi, ale na torze pojawiał się pięć razy i wywalczył ostatecznie dziesięć punktów.

Poole Pirates po trzech rozegranych meczach prowadzą w tabeli SGB Premiership. Belle Vue Aces z Manchesteru są na czwartej pozycji w klasyfikacji. „Asy” mają na swoim koncie już cztery spotkania.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.