Siemieniec i Jankowicz rozstali się z Jagiellonią

sports news

Trenerzy Adrian Siemieniec oraz Piotr Jankowicz nie są już członkami sztabu szkoleniowego Jagiellonii Białystok – poinformował klub z Podlasia na oficjalnej stronie.

Umowy obu trenerów zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Siemieniec pracował w Jagiellonii Białystok od 14 czerwca 2017 roku, kiedy to został jednym z asystentów trenera Ireneusza Mamrota. Jankowicz natomiast dołączył do sztabu szkoleniowego 30 czerwca tego samego roku i odpowiadał za przygotowanie fizyczne ekipy z Podlasia.

Sztab szkoleniowy Jagiellonii Białystok wzmocnił natomiast trener Emanuel Lukanow, który ostatnio współpracował z Iwajło Petewem w Arabii Saudyjskiej.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.