Siewert: Jesteśmy na właściwej drodze

sports news

Huddersfield Town zremisował u siebie z Manchesterem United 1:1 w swoim ostatnim meczu u siebie w tym sezonie Premier League. Jan Siewert, menedżer „The Terriers”, cieszył się, że jego zespół dał trochę radości swoim kibicom.

– Obie drużyny miały swoje szanse. Manchester United to jest dobra drużyna, ale my chcieliśmy dać coś naszym kibicom i naszemu prezesowi. Nasza gra w tym spotkaniu pokazała, że jesteśmy na właściwej drodze – powiedział Siewert, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Jesteśmy terierami, każdy musi to prezentować i to pokazaliśmy w tym spotkaniu. Rywale mieli problemy ze stwarzaniem sytuacji, a my mieliśmy swoje okazje – dodał.

– To jest wielki moment dla tego klubu. Muszę mocno pracować, aby przygotować nas do walki w Championship w przyszłym sezonie. Trzeba znaleźć odpowiednich zawodników do gry w kolejnym sezonie. Została nam jeszcze jedna kolejka do rozegrania, a potem czeka nas w klubie ekscytujący okres – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.