Silhavy: Wygrana z Anglią to największe zwycięstwo w mojej karierze

sports news

Jaroslav Silhavy, selekcjoner reprezentacji Czech po wygranej w el. ME 2020 z Anglią (2:1) przyznał, że to największe zwycięstwo w jego trenerskiej karierze.

– Z pewnością jest to największe zwycięstwo w mojej karierze. Jestem bardzo szczęśliwy, wszystko dzięki moim zawodnikom, którzy zagrali na granicy swoich możliwości – powiedział Jaroslav Silhavy, cytowany na oficjalnej stronie czeskiej federacji.

– Nawet po szybko straconym golu z rzutu karnego nie poddaliśmy się. Pokazaliśmy że stać nas by odpowiedzieć na tę bramkę – dodał selekcjoner reprezentacji Czech.

Dzięki wygranej Czesi zrobili duży krok do awansu na Euro 2020.

– To nieoczekiwane zwycięstwo, mamy bonusowe punkty i oczywiście jesteśmy bilżej Euro 2020 – przyznał Jaroslav Silhavy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.