Simeone: Kara dla Diego Costy jest przesadzona

sports news

Diego Simeone skrytykował na łamach dziennika „Marca” wysokość kary dla Diego Costy. Napastnik Atletico Madryt został zawieszony na osiem spotkań.

– Taka kara wydaje mi się przesadzona – skomentował Diego Simeone. Jego podopieczny został zawieszony za obrazę i naruszenie nietykalności cielesnej sędziego.

Diego Costa nie będzie mógł już zagrać w tym sezonie w lidze, ponieważ do końca pozostało siedem kolejek.

– To nie był najlepszy jego najlepszy sezon. Wszystko przez kontuzje. Mam nadzieję, że w nowym sezonie wróci na swój poziom – przyznał Argentyńczyk.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.