Simon Kjaer odejdzie z Atalanty

sports news

Agent Simona Kjaera w rozmowie ze „Sky Sport Italia” potwierdził, że obrońca opuści Atalantę już w styczniu.

Reprezentant Danii dołączył do zespołu z Bergamo w ostatnim dniu letniego okna transferowego, zastępując w nim Martina Skrtela. Przebywał w nim na zasadzie wypożyczenia z Sevilli FC.

Wszystko wskazuje na to, że Kjaer skróci swój pobyt w Lombardii z powodu braku regularnej gry. W tym sezonie zanotował jedynie pięć występów na boiskach Serie A.

– Sytuacja Simona w Atalancie jest trudna. W tym momencie uważam, że lepiej, aby nasze drogi się rozdzieliły. Pracuję nad znalezieniem idealnego klubu dla Simona i mam nadzieję, że wkrótce ogłoszę, gdzie zagra – powiedział agent piłkarza.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.