Simone Pepe: Nadrzędnym celem jest utrzymanie w Serie A

Doświadczony pomocnik Chievo Verona, Simone Pepe przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż nadrzędnym celem jego nowego klubu jest zachowanie ligowego bytu w Serie A.

31-letni skrzydłowy do ekipy ze Stadio Marcantonio Bentegodi dołączył podczas tegorocznego letniego okienka transferowego na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej przez pięć lata bronił barw turyńskiego Juventusu.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że ostatecznie zdecydowałem się na przenosiny do Chievo Verona – powiedział wychowanek AS Romy, cytowany przez “Football Italia”.

– Od teraz będę z pełnym zaangażowaniem reprezentował barwy klubu, oddam mu wręcz całe swoje serce. Nie mogę już doczekać się swojego pierwszego meczu w barwach Gialloblu – kontynuował Włoch, który ma za sobą ponad 20 występów w narodowych barwach.

– Czuję się już bardzo dobrze w drużynie, jesteśmy jak jedna wielka rodzina. W nadchodzącym sezonie ligowym naszym nadrzędnym celem jest utrzymanie w Serie A. Jestem w stu procentach gotowy na to wyzwanie – dodał.

W kampanii ligowej 2014/2015 Simone Pepe rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach w barwach Starej Damy szesnaście meczów. Strzelił w nich jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty. Na listę strzelców wpisał się podczas ligowego starcia przeciwko SSC Napoli w ramach 37. kolejki.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…