Simone Inzaghi przedłużył kontrakt z Lazio Rzym

sports news

Simone Inzaghi zostaje w Lazio Rzym. Trener przedłużył kontrakt z klubem ze stolicy Włoch do końca czerwca 2021 roku – poinformowali “Boancocelesti” w oficjalnym oświadczeniu.

Jeszcze przed zakończeniem poprzedniego sezonu spekulowało się, że szkoleniowiec może odejść z Lazio. Jego zatrudnieniem zainteresowanych było kilka klubów. Ostatecznie jednak Inzaghi dalej będzie pracował na Stadio Olimpico.

“Decyzja o kontynuacji tej podróży razem jest wynikiem wspólnego planowania, mocnych więzów między stronami i potwierdza naszą jedność w realizacji celów sportowych, które sobie wyznaczyliśmy” – czytamy w oficjalnym klubowym komunikacie.

Lazio zdobyło w zakończonym sezonie Puchar Włoch. To oznacza, że w kolejnym zagra w fazie grupowej Ligi Europy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…