Singiel na dziś: AC Milan – Torino

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na poniedziałek 17. dzień lutego wybraliśmy z włoskiej Serie A. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że AC Milan wygra domowe spotkanie z Torino i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Jak radzą sobie Milan?

Milan zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli i w dwóch poprzedni kolejkach zdobył zaledwie jeden punkt. Dotkliwa dla nich była zwłaszcza porażka z Interem w derbach, w których prowadzili 2:0, aby przegrać 2:4. Dziś staną przed szansą na powrót na zwycięską ścieżkę, bo rywala dostają naprawdę słabego.

Jak radzi sobie Torino?

Torino plasuje się na czternastej pozycji i obecnie jest na serii czterech porażek z rzędu. W każdej z tych przegranych była pokrywana linia 2.5 gola. W wyjazdowych meczach zespołu z Turynu strzelano w tym sezonie średnio aż 3.3 gola na mecz. Natomiast w ich siedmiu z jedenastu meczów wyjazdowych padały przynajmniej trzy bramki.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Milan wygra dzisiejsze spotkanie i w meczu zostanie pokryta linia 2.5 gola. Torino ma tak poważne problemy w defensywie, że nawet kulejący w ofensywie Milan nie powinien mieć problemu z odniesieniem zwycięstwa i zdobyciem przynajmniej trzech bramek. Każdy gola dla gości, będzie dla nas miłym bonusem.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

AC Milan – Torino, typ: 1 & powyżej 2.5 gola , kurs:  2.21.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…