Singiel na dziś: Airbus – Druids

Typy na dziś

Typy do Singla na sobotę 21. dzień grudnia wybraliśmy z walijskiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Fortuna wróciła do żywych, dlatego wracamy w Singlu do najlepszego, polskiego bukmachera. Typujemy, że Druids wygra wyjazdowe spotkanie z Airbusem różnicą przynajmniej dwóch goli.

Jak radzi sobie Airbus?

Airbus jest jedną z najgorszych drużyn w tej lidze. Na siedemnaście spotkań tego sezonu przegrali aż 13 razy, zdobywając tylko dziesięć punktów. Ostatnio zapewnili sobie udział w grupie spadkowej, co oznacza, że są jedną z dwóch drużyn, które nie mają już nawet matematycznych szans na awans do grupy mistrzowskiej. Dodajmy, że pracownicza drużyna producenta skrzydeł do samolotów jest na serii trzech porażek z rzędu na własnym boisku.

Jak radzi sobie Druids?

Druids to ligowy średniak, który musi to spotkanie wygrać, aby nie wypaść z grupy mistrzowskiej. Zespół z Cefn Mawr jest na serii trzech wygranych meczów z rzędu, w których dwa razy wygrywał dwoma bramkami.

Na co postawić i dlaczego?

W związku z tym stawiamy, że Druids wygra dziś w Broughton z zakładową drużyną Airbusa różnicą przynajmniej dwóch goli.  #kasujemy

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Nie zwlekaj, tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

Airbus – Druids, typ: 2 (handicap 1:0), kurs:  2.05.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”