Singiel na dziś: Argentyna U20 – Mali U20

Typy na dziś

Typy do Singla na wtorek 4. dzień czerwca wybraliśmy z mistrzostw świata do lat 20. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Wielkiego wyboru dziś nie mamy i chyba należy przygotować się na kilka dni słabszej oferty piłkarskiej u bukmacherów. Jednak nie ma co marudzić, tylko próbować wygrać nierówną walkę z zakładami.

My dziś stawiamy, że Argentyna zdobędzie przynajmniej dwa gole w starciu z Mali. Spotkanie to rozstrzygnie, która z tych drużyn zagra w ćwierćfinale MŚ. Bukmacherzy widzą w roli faworyta Argentynę, ale podobnie wczoraj typowali do wygranej Urugwaj, a skończyło się sensacją.

Dwie sensacje pod rząd raczej rzadko się zdarzają. Do tego należy zauważyć, że Mali w fazie grupowej straciło najwięcej bramek (siedem) sposród drużyn, które awansowały do 1/8 finału.

Z drugiej strony Argentyna w pierwszej rundzie zdobyła osiem bramek, co daje nam średnią 2.66 gola na mecz. Czyli wręcz idealnie do naszego typu.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Jaki zakład postawić?

W związku z powyższym stawiamy, że Argentyna zdobędzie dziś przynajmniej dwie bramki.

Argentyna U20 – Mali U20, typ: 1. over 1.5 gola, kurs: 1.63.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-26/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Milan – Juventus – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/milan-juventus-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama