Typy na dziś: Dubel na wtorek 4.06. z kursem 2.68.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 4. dzień czerwca wybraliśmy z mistrzostw świata do lat 20 oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.68. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Francja zdobędzie przynajmniej dwa gole w starciu z USA. Uważamy, że bezpieczniej jest grać overy poszczególnych drużyn, niż typować, którąś z nich do wygrania meczu. Wczorajsze wyniki pokazały, że młodzi piłkarze mają spore wahania formy. Dlatego wolimy dziś zagrać na over 1.5 gola Fracnuzów, którzy we wszystkich meczach fazy grupowej pokrywali tę linię.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej osiem runów w starciu Milwaukee Brewers z Miami Marlins. Gospodarze mają jedną z lepszych ofensyw w całej National League i dziś otrzymują na tacy, drużynę, która jest w przebudowie. Nie dajemy szadnych szans Miami i uważamy, że sami Brewers będą w stanie pokryć linię 7.5 runów.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.68.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB