Singiel na dziś: Arsenal – Bournemouth

Typy na dziś

Singla na środę 27. dzień lutego zagramy w angielskiej Premier League, w której dziś zostanie rozegranych sześć spotkań 28. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Wczorajszy eksperyment z dwoma Singlami kompletnie nie wypalił, dlatego wracamy do grania jednego Singla dziennie. Pamiętajcie, że najlepsze Single możecie znaleźć w serwisie PicksMarket24.com.

Stawiamy, że Arsenal Londyn pokona przed własną widownią Bournemouth przynamniej dwoma bramkami. Sprawa jest prosta: Kanonierzy muszą uciekać w tabeli, goniącym Chelsea i Manchesterowi United, aby zachować miejsce dające prawo gry w Lidze Mistrzów. W związku z tym spotkania takie jak z Bournemouth powinni wygrywać i raczej z odniesieniem zwycięstwa nie będą mieli problemu. Na czternaście domowych pojedynków Arsenal wygrał aż jedenaście z nich, co pokazuje, jak wielkim atutem jest gra na Emirates Stadium.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Bournemouth grało na tym obiekcie trzy razy i za każdym razem przegrywali przynajmniej dwoma golami. Liczymy na kontynuację tej serii. Arsenal powinien dziś wygrać 3:1 i tym samym pokryć handicap 0-1.

Arsenal – Bournemouth, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 2.06.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…