Singiel na dziś: Atlanta Braves – Philadelphia Phillies

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 14. dzień czerwca wybraliśmy z najlepszej bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że w szlagierowym starciu Atlanta Braves z Phillies zostanie zdobytych mniej niż 11 runów. Jest to pierwszy mecz tej serii, w którym spotkają się dwie najlepsze drużyny dywizji NL East. Jeszcze do środy liderem byli gracze z Filadelfii, ale po porażce z Arizoną spadli na drugie miejsce. Zostali wyprzedzeni przez Atlantę, która wygrała 4-0 serię z Pittsburghiem.

Dziś miotaczem w zespole z Philly będzie Nick Pivetta. Po fatalnym początku sezonu i zesłaniu do AAA (rezerwy) Nick wrócił i wszystkich zaskakuje. Po świetnym meczu z LA Dodgers (przegrany nie z jego winy), Pivetta zagrał complete game (wszystkie 9 inningów) przeciwko Cincinnati Reds, którym pozwolił tylko na jeden run.

Liczymy, że dziś Nick zatrzyma Atlantę na niskim poziomie wybić, co sprawy, że wynik powinien być bardzo niski. Ofensywa Phillies ostatnio nie zachwyca, więc z ich strony nie spodziewamy się wielu runów.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z powyższym stawiamy na poniżej 11 runów w starciu Braves z Phillies.

Atlanta Braves – Philadelphia Phillies, poniżej 10.5 runów, kurs: 1.62.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…