Typy NBA: Golden State Warriors – Toronto Raptors

typy NBA

Golden State Warriors – Toronto Raptors akt szósty. Przed nami ostatnie spotkanie, które zostanie rozegrane w tym sezonie w Oakland. W serii best of seven prowadzą gracze z Kanady 3:2.

W Stanach wciąż wiele mówi się o kontuzji zerwania ścięgna Achillesa przez Kevina Duranta. Szuka się winnych sytuacji, w której nie do końca zdrowy zawodnik wraca na parkiet i doznaje urazu, który wykluczy go z gry przynajmniej na kolejnych 10 miesięcy. Naszym zdaniem na tym zamieszaniu skorzystają Kanadyjczycy.

Uważamy, że w tym pojedynku Raptors muszą zadać decydujący cios. Jeśli dadzą się pokonać zranionym Wojownikom, to i w siódmym meczu przegrają. To trochę tak jak z rannym zwierzęciem – trzeba go dobić. Nie można dać mu nadziei, że przeżyje, bo sami staniemy się jego ofiarą.  Sądzimy, że w Toronto dobrze o tym wiedzą i nie będą kusili losu.

Czy dziś w nocy poznamy nowego mistrza NBA? Naszym zdaniem tak. Kiedy Philadelphia Eagles zdobywali w 2018 roku Super Bowl, grali według powiedzenia “Głodny pies, biega szybciej”. W tej sytuacji głodni są Raptors, którzy jeszcze nigdy nie wygrali ligi. Dla nasyconych tytułami Warriors porażka nie będzie tak druzgocąca.

Na co postawić?

Stawiamy zatem dodatni handicap +3.5 na Raptors, choć tak naprawdę uważamy, że dziś to oni wygrają. Jednak do celów zarobkowych wolimy zabezpieczyć się handicapem.

Golden State Warriors – Toronto Raptors, typ: 2 (+3.5), kurs: 1.80.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…