Singiel na dziś: Brescia – Inter

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Typy do Singla na wtorek 29. dzień października wybraliśmy z włoskiej Serie A. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Na koniec miesiąca zamierzamy zagrać nieco agresywniej i ryzykowniej. Dziś typujemy, że Inter pokona na wyjeździe Brescię różnicą przynajmniej dwóch goli. Mediolańczycy w ostatniej kolejce nie wykorzystali szansy awansu na pozycję lidera, po tym jak zremisowali z Parmą. Dziś mają łatwiejsze zadanie, bowiem ich rywal zajmuje trzecie miejsce od końca.

Brescia w trzech domowych meczach zdobyła zaledwie jeden punkt. Znacznie więcej, bo aż sześć „oczek” Lwy zdobyły na wyjazdach.

Sądzimy, że Inter będzie chciał zrehabilitować się po domowym remisie i dopisać do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Wynik jakiego tu oczekujemy to 0:2 lub 1:3.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Brescia – Inter, typ: 2 (handicap 1:0), kurs:  2.32.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”