Singiel na dziś: Brondby – Hobro

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 15. dzień grudnia wybraliśmy z duńskiej Superligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Brondby wygra domowe spotkanie z Hobro, a w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Ekipa ze stolicy Danii przegrała trzy mecze z rzędu, co sprawiło, że bukmacherzy przestali w nią wierzyć i dają nam wyższe kursy. Zamierzamy z tego skorzystać, bowiem jeśli popatrzymy z kim Brondby przegrało te trzy spotkania, to zobaczymy, że grali z naprawdę dobrymi zespołami.

Dziś otrzymują za rywala Hobro, które zajmuje 12. miejsce w tabeli i na wyjazdach przegrało aż pięć z dziewięciu spotkań.

Naszym zdaniem Brondby dziś wygra na tyle wysoko, aby pokryć linię 2.5 gola. Ewentualne trafienie dla gości będzie dla nas miłym bonusem.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Brondby – Hobro, typ: 1 i powyżej 2.5 gola , kurs:  1.97.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…