Singiel na dziś: Brondby – Hobro

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 15. dzień grudnia wybraliśmy z duńskiej Superligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Brondby wygra domowe spotkanie z Hobro, a w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Ekipa ze stolicy Danii przegrała trzy mecze z rzędu, co sprawiło, że bukmacherzy przestali w nią wierzyć i dają nam wyższe kursy. Zamierzamy z tego skorzystać, bowiem jeśli popatrzymy z kim Brondby przegrało te trzy spotkania, to zobaczymy, że grali z naprawdę dobrymi zespołami.

Dziś otrzymują za rywala Hobro, które zajmuje 12. miejsce w tabeli i na wyjazdach przegrało aż pięć z dziewięciu spotkań.

Naszym zdaniem Brondby dziś wygra na tyle wysoko, aby pokryć linię 2.5 gola. Ewentualne trafienie dla gości będzie dla nas miłym bonusem.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Brondby – Hobro, typ: 1 i powyżej 2.5 gola , kurs:  1.97.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…