Typy na dziś: Dubel na niedzielę 15.12. z kursem 2.50

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 15. dzień grudnia wybraliśmy ze szwajcarskiej Super League oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.50. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Typujemy, że Bazylea wygra wyjazdowe spotkanie z Lucerną. Gospodarze przegrali pięć spotkań z rzędu i dziś przed nimi kolejna porażka, bowiem Basel to wicelider tabeli. Nie sądzimy, aby goście mieli kłopot z wygraniem z jedną z najgorszych drużyn w lidze.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Sixers wygrają wyjazdowe spotkanie z Brooklyn Nets. Wiele wskazuje na to, że w drużynie gospodarzy nie zagra Kyrie Irving, a to poważne osłabienie. Sixers są w gazie i mimo iż słabiej grają na wyjazdach niż u siebie, to typujemy, że dziś poradzą sobie z nowojorczykami.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.50.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lyngby – Odense https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyngby-odense/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Aston Villa – Leeds https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-aston-villa-leeds/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-41/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…