Singiel na dziś: Brondby – Nordsjaelland

Singla na poniedziałek 13. dzień maja zagramy w duńskiej Superlidze. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w spotkaniu Brondby Kopenhaga z Nordsjaelland padną mniej niż cztery bramki. W Danii wszystko co ważne,  jest już znane. Mistrzem została FC Kopenhaga, a drugie miejsce przypadło Midtjylland. Dziś spotykają się dwie drużyny, które kompletnie o nic nie grają. Ten mecz jest jak sparing i tak naprawdę może potoczyć się w dwóch kierunkach.

Pierwszy to taki, którzy proponują bukmacherzy, czyli wiele bramek i pokryte wszystkie overy. Taki scenariusz jest możliwy. Jednak my skłaniamy się do drugiego, w którym pozbawione motywacji zespoły, czekają na ostatni gwizdek.

Liczymy zwłaszcza na graczy Nordsjaelland, którzy na wyjazdach grają bardzo defensywnie, a w spotkaniach kiedy występują w roli gości pada średnio 2.3 gola na mecz. Mniej już cztery gole po kursie 1.95 – naszym zdaniem warto zagrać.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy na poniżej 3.5 gola w meczu Brondby Kopenhaga z Nordsjaelland.

Brondby – Nordsjaelland, typ: poniżej 3.5 goli, kurs: 1.95.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB