Singiel na dziś: Detroit Pistons – Milwaukee Bucks

Typy na dziś

Singla na poniedziałek 22. dzień kwietnia zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Milwaukee Bucks pokonają na wyjeździe Detroit Pistons przynajmniej 11 punktami. Sprawa jest według nas oczywista. W kolejnej rundzie Bucks zagrają z Celtics, którzy wczoraj zamknęli serię z Pacers i awansowali do półfinału Konferencji Wschodniej. Naszym zdaniem ekipa z Milwaukee, która prowadzi w serii 3:0, będzie chciała również zamknąć serię i stawić czoła ekipie z Bostonu.

Gdyby doszło do piątego meczu między Kozłami i Tłokami, to Celtics mieliby więcej czasu nad odpoczynek, przed starciem z Milwaukee. Naszym zdaniem Bucks na to nie pozwolą i dziś pokonają Detroit.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Milwaukee Bucks wygrają z Detroit Pistons i pokryją handicap -10.5 pkt. W każdym z rozegranych już meczów tej serii Bucks wygrywali wysoko, więc liczymy, że i tym razem nie pozwolą Detroit na zbyt niską różnicę punktową.

Detroit Pistons – Milwaukee Bucks, typ: 2 (-10.5), kurs: 1.66. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…