Singiel na dziś: Detroit Pistons – Minnesota Timberwolves

Typy na dziś

Singla na środę 6. dzień marca zagramy w NBA, czyli najlepszej, koszykarskiej lidze świata. W piłce nożnej poza Ligą Mistrzów, znów niewiele jest do grania, dlatego wolimy zostać za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Detroit Pistons wygrają u siebie z Minnesota Timberwolves przynajmniej czterema punktami. Minnesota wygrała wczoraj u siebie z Oklahomą i dziś zagra drugi mecz z rzędu. Pistons mają jeden dzień wolnego więcej, po tym jak przedwczoraj niespodziewanie pokonali Toronto Raptors. Uważamy, że w tej fazie sezonu, brak wypoczynku będzie miał kluczowe znaczenie.

Dodajmy do tego bardzo słabą grę Wolves na wyjazdach. Na 33 spotkania w obcych halach, Minnesota przegrała aż 24 razy, co czyni ją jedną z gorszych drużyn w spotkaniach wyjazdowych.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

„Leśne Wilki” grając w tym sezonie bez dnia odpoczynku  przegrali aż siedem z dziewięciu spotkań, ze średnią różnicą  -3.7 pkt. Dodajmy do tego, że gdy Minnesota grała w tym sezonie na wyjeździe i była underdogiem przegrała aż 17 z 21 spotkań, ze średnią różnicą punktów -8.8 pkt. Stawiamy zatem, że Pistons wygrają dzisiejsze spotkanie i pokryją skromny handicap -3.5 pkt.

Detroit Pistons – Minnesota Timberwolves, typ: 1 (-3.5), kurs: 1.65.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama