Typy tenisowe: Alessandro Giannessi – Andrea Collarini

Typy tenisowe
Oceń

Dziś meldujemy się w Chile, a dokładniej w Santiago, gdzie odbywa się turniej rangi Challenger Tour. W drugiej rundzie tej imprezy zmierzą się Alessandro Giannessi i Andrea Collarini.


Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest oczywiście Włoch, który gra poziom wyżej od swojego rywala. Nie zamyka się na turnieje we własnym kraju. Oczywiście w przypadku Collariniego jest to spowodowane słabymi wynikami i słabym rankingiem. Świadczą o tym zaledwie dwie wygrane w tym sezonie, obie z zawodnikami meldującymi się powyżej trzeciej setki rankingu, a i z takimi „udawało” mu się przegrać.

Obaj mają podobny styl gry, potrafią być regularni i zdecydowanie nadają się na tę nawierzchnię. Różnica jest jednak taka, że Giannessi ma większą jakość uderzeń. Potrafi lepiej przyśpieszyć, jest dokładniejszy w swoich działaniach. W ostatnim czasie zanotował dobre występy, mimo iż dla Włochów nie jest do ulubione środowisko.

Giannessi jest w lepszej dyspozycji, ma więcej do zaoferowania i jest bardziej ograny w większych meczach. Uważamy, że doświadczenie zagra w tym meczu swoją rolę. Idziemy zdecydowanie w kierunku Włocha.

Challenger Santiago: Alessandro Giannessi – Andrea Collarini, typ: Giannessi -3,5 gema, kurs: 1.80.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB