Typy tenisowe: Alessandro Giannessi – Andrea Collarini

Typy tenisowe

Dziś meldujemy się w Chile, a dokładniej w Santiago, gdzie odbywa się turniej rangi Challenger Tour. W drugiej rundzie tej imprezy zmierzą się Alessandro Giannessi i Andrea Collarini.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest oczywiście Włoch, który gra poziom wyżej od swojego rywala. Nie zamyka się na turnieje we własnym kraju. Oczywiście w przypadku Collariniego jest to spowodowane słabymi wynikami i słabym rankingiem. Świadczą o tym zaledwie dwie wygrane w tym sezonie, obie z zawodnikami meldującymi się powyżej trzeciej setki rankingu, a i z takimi „udawało” mu się przegrać.

Obaj mają podobny styl gry, potrafią być regularni i zdecydowanie nadają się na tę nawierzchnię. Różnica jest jednak taka, że Giannessi ma większą jakość uderzeń. Potrafi lepiej przyśpieszyć, jest dokładniejszy w swoich działaniach. W ostatnim czasie zanotował dobre występy, mimo iż dla Włochów nie jest do ulubione środowisko.

Giannessi jest w lepszej dyspozycji, ma więcej do zaoferowania i jest bardziej ograny w większych meczach. Uważamy, że doświadczenie zagra w tym meczu swoją rolę. Idziemy zdecydowanie w kierunku Włocha.

Challenger Santiago: Alessandro Giannessi – Andrea Collarini, typ: Giannessi -3,5 gema, kurs: 1.80.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E95 w Spotify 🎙💵 https://open.spotify.com/episode/4arb2V6yavbew5cc72AHos?si=RlfbY5ZUSBWVZ64cEBEl1w

Podcast #kasujemy S01.E95. #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=0fb2cf4d-a52a-475c-997b-4ba29e8744fe

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 7.04
https://youtu.be/rUf8pqT2k-w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Load More…