Singiel na dziś: Druids – Penybont

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na sobotę 11. dzień stycznia wybraliśmy z walijskiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Druids pokona u siebie Penybont w spotkaniu 21. kolejki Cymru Premier – czyli walijskiej ekstraklasy. Jedna mała uwaga zanim przejdziemy do analizy. Sami widzicie jak wiele niespodzianek pada w ostatnich dniach, zatem zalecamy ostrożność przy graniu i rozważenie zmniejszenia stawek.

Jak radzi sobie Druids?

Gospodarze zajmują siódme miejsce w tabeli i do końca rundy zasadniczej mają do rozegrania jeszcze dwa mecze. Jeśli je wygrają, mają szansę na awans do grupy mistrzowskiej. Co prawda potrzebują jeszcze, aby rywale w ostatniej kolejce pogubili punkty, ale najpierw muszą zadbać o swoją wygraną w dzisiejszym pojedynku z outsiderem.

Jak radzi sobie Penybont?

Penybont zajmuje trzecie miejsce od końca i ma zapewnione miejsce w grupie spadkowej. Zgromadzili tylko jeden punkt więcej (12) od dwóch najgorszych drużyn w tej lidze. Do tego na dziewięć spotkań wyjazdowych, goście przegrali aż sześć razy, w tym w ostatnich trzech meczach z rzędu.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Druids wygra to spotkanie i da sobie szansę na wywalczenie awansu do grupy mistrzowskiej. Jeśli dziś zwyciężą, to będą mieli tyle samo punktów co Newtown i tylko trzy mniej od Caernarfon.

Z Newtown gospodarze mają negatywny bilans bezpośrednich spotkań, a do tego ci grają w ostatniej kolejce u siebie z Airbusem, czyli raczej mają zapewnione trzy punkty i miejsce w tabeli przed bohaterami naszego Singla.

Natomiast Druids ma pozytywny bilans spotkań z Caernarfon, którzy w ostatniej kolejce grają na wyjeździe w Cardiff i wcale nie jest powiedziane, że tam wygrają.

Naszym zdaniem więcej motywacji do wygrania dzisiejszego spotkania będą mieli piłkarze Druids i to właśnie na nich stawiamy w dzisiejszym Singlu.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Druids – Penybont, typ: 1, kurs: 1.70.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…