Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na sobotę 11. dzień stycznia wybraliśmy z NBA oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.18. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla typujemy, że Milwaukee Bucks wygrają wyjazdowe spotkanie z Portland Trail Blazers. Dla Bucks będzie to drugi mecz serii back to back, po tym jak minionej nocy pokonali na wyjeździe Sacramento Kings.

Nie ma w NBA lepszej drużyny od Milwaukee w meczach granych bez dnia przerwy. Kozły grając bez odpoczynku wygrały każde z sześciu spotkań ze średnią różnicą aż 19.2 pkt. Biorąc pod uwagę, że Blazers przegrali u siebie trzy mecze z rzędu, stawiamy na wygraną gości ze stanu Wisconsin.

W NFL stawiamy, że Baltimore Ravens wygrają domowe spotkanie z Tennessee Titans przynajmniej czterema punktami. Gospodarze w sezonie zasadniczym byli najlepszą drużyną w całej lidze. Ich niesamowity quarterback Lamar Jackson jest głównym kandydatem do wygrania nagrody MVP.

Ravens grają świetny football w ofensywie oraz w defensywie i powinni poradzić sobie z drużyną z Nashville. Szczegółową analizę tego pojedynku znajdzie w naszym sobotnim podkaście #kasujemy, w który rozmawiamy z dziennikarzem komentującym NFL w polskich telewizjach, Witkiem Cebulewskim.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.18.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…