Singiel na dziś: El Entag El Harby – Zamalek

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Typy do Singla na wtorek 24. dzień grudnia wybraliśmy z egipskiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu El Entag El Harby z Zamalekiem padną przynajmniej trzy bramki. Jest do derbowe spotkanie w Kairze i uważamy, że będzie to bardzo ciekawy pojedynek z dużą liczbą bramek.

Jak radzi sobie El Entag El Harby?

Gospodarze zajmują szóste miejsce w tabeli, ale mają tyle samo punktów, co ich dzisiejszy rywal. Co ważne dla naszego typu, to domowych meczach El Entag El Harby pada średnio 2.8 gola na mecz. W ich czterech meczach przed własną widownią dwa razy była pokrywana linia 2.5 gola.

Jak radzi sobie Zamalek?

Zamalek plasuje się na czwartej pozycji, ale tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek wyprzedza dzisiejszego przeciwnika. Średnio w wyjazdowych meczach tej drużyny padają trzy bramki na mecz. Do tego w dwóch z trzech ich meczów w delegacjach pokrywano linię 2.5 gola.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy na przynajmniej trzy gole. Uważamy, że będzie to zacięte spotkanie, ale z dużą liczbą bramek. Bukmacher wystawił równe kursy na over/under 2.5, jednak naszym zdaniem warto postawić dziś na over. Coś czujemy, że nawet linia 3.5 gola może zostać pokryta. Powodzenia! #kasujemy

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy typ na ++++.   ==> Nie zwlekaj! Tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

El Entag El Harby – Zamalek, typ: powyżej 2.5, kurs:  1.80.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”